Zdravotní karty

Plastové karty pro expresní platby jsou užitečné, protože je v případě potřeby může použít kdokoli

Parametry plastových karet

Velikost85,6 x 53,98 x 0,76 mm (ŠxVxH) se zaoblenými rohy
Materiálplastový polyvinylchlorid (PVC)
Ochrana povrchuPVC laminát lesklý / matný, lesklý lak / matný
Technologie tiskuvysoce kvalitní ofsetový tisk

Velikost plastových karet

scheme2
scheme1
zdravotní karty

Dnes jsou plastové karty nepostradatelné téměř v jakékoli oblasti činnosti. Jsou široce používány ve zdravotnictví. Standardní plastové karty nejčastěji fungují ve zdravotnictví jako lékařské záznamy pacientů a zdravotní pojištění.

Lékařský záznam pacienta je dokument, který zaznamenává anamnézu pacienta a předepsanou léčbu.

Pojistná smlouva je osobní dokument, který potvrzuje skutečnost, že pojistník uzavřel dohodu s pojistitelem.

Plastová karta pacienta je obvykle vložena při první návštěvě zdravotnického zařízení. Po dokončení samostatné epizody léčby již nebudou všechna data zaznamenaná na plastové kartě pacienta předmětem žádných dalších změn a doplňků. Hlavní výhodou takového záznamu pacienta je okamžitý přístup k údajům zdravotnického personálu. Funguje to následovně: je udržována jedna elektronická databáze pacientů, když pacient předloží plastovou kartu, registrátor nebo lékař přečte čárový kód, QR kód, magnetický proužek na kartě a obdrží odkaz z jedné databáze na anamnéza člověka.

zdravotní karty
zdravotní karty

Všechny informace šifrované na kartě jsou spolehlivě chráněny před zvědavýma očima a mohou je vidět pouze zdravotničtí pracovníci, což přispívá k zachování lékařského tajemství. Kromě personalizace může být lékařská karta pacienta z plastu označena jeho číslem, fotografií majitele, jeho celým jménem a kontakty. Design těchto karet může být zcela libovolný.

Plastické lékařské politiky nahradily ty papírové a v pojišťovnictví se staly téměř nepostradatelnými. Na rozdíl od papírové je mnohem obtížnější uzavřít pojistnou smlouvu z plastu, ale zároveň je téměř nemožné ji uzavřít. Je kompaktní a pohodlné, můžete jej vždy nosit s sebou, aniž byste se báli, že v případě pojistné události zůstanete bez něj.

Při uzavírání plastického zdravotního pojištění se obvykle používá tato personalizace: magnetická páska, čárový kód, QR kód, podpisový proužek. Obsahuje také jméno občana, jeho datum narození, méně často fotografii. Tisk plastových pojistných smluv se provádí na obyčejný, matný nebo bílý plast. Úspornost a zdrženlivost jsou hlavními definicemi, které charakterizují vzhled plastových politik.

Plastové karty ve formě dárkových poukázek do zdravotnických zařízení jsou velmi populární. Dnes je velmi důležité sledovat své zdraví a s tímto certifikátem může člověk dobře podstoupit diagnostiku celého těla, složit laboratorní testy podle libosti nebo vybělit zuby.

plastové vizitky
věrnostní karty

Dárkové poukazy pro zdravotnická zařízení lze označit magnetickým proužkem, čárovým kódem, stíracím štítkem a je také možné na ně aplikovat název značky, nominální hodnotu, název instituce a číslo karty. Ražba s typizací fólie, lisováním fólie, UV tiskem, hologramem bude vypadat jedinečně v roli dokončování. Jsou také baleny v PET sáčcích nebo držácích karet.

Plastové odznaky budou vynikajícím a spolehlivým doplňkem k obrazu zdravotnického zařízení. Nejčastěji jsou odznaky vyrobeny na bílém nebo průhledném plastu, takže informace na nich vytištěné jsou jasně viditelné. Plastové odznaky vypadají stylově a reprezentativně a slouží svým majitelům po mnoho let.

Je možné si objednat plastové lékařské zásady, plastové pacientské karty, plastové odznaky nebo dárkové karty pro zdravotnická zařízení jakýmkoli způsobem, který vám vyhovuje. Může to být telefonát nebo aplikace na našem webu. Standardní doba výroby od 48 hodin.