Plastové karty do druhého dne

Výroba plastových karet přímo od výrobce v Praze. Vyrabíme 10000 ks denně, odesíláme hned.

Samotná reklama dnes nestačí k přilákání nových zákazníků. Věrnostní program s plastovými kartami pomůže navázat komunikaci se zákazníky. Standardní velikosti a obvyklá funkčnost plastových karet, každodenní použití – to vše hovoří o jejich popularitě. Neobvyklý design plastových karet pomůže vyniknout mezi konkurenty.

Plastové karty si můžete objednat u nás, zatímco sami můžete vytvořit designové rozvržení plastových karet nebo je svěřit našim návrhářům. Nabízíme jedinečná barevná řešení, vybereme styl podle vaší knihy značek, na plastové karty naneseme různé dekory: texturovaný 3D lak, lisování fólií, stírací panel, UV tisk, hologram. Tento povrch nejen ozdobí vaši kartu, ale také chrání před paděláním.

PRINTECH nabízí velké množství různých plastových karet pro vaše podnikání. Můžete si vybrat slevové, klubové a bonusové karty, dopravu, pohonné hmoty a parkování, dárkové poukázky a klíčové karty pro hotely / hotely, pojistné smlouvy a karty do knihoven, herní karty a loterijní lístky, stejně jako vizitky a mnoho dalších plastových karet pro všechny svého úkolu. Vytvoříme jedinečný obraz vaší společnosti pomocí běžných plastových karet.