Školní plastové karty

Plastové karty pro přístup do skoly jsou užitečné, protože je v případě potřeby může použít kdokoli

Parametry plastových karet

Velikost85,6 x 53,98 x 0,76 mm (ŠxVxH) se zaoblenými rohy
Materiálplastový polyvinylchlorid (PVC)
Ochrana povrchuPVC laminát lesklý / matný, lesklý lak / matný
Technologie tiskuvysoce kvalitní ofsetový tisk

Velikost plastových karet

scheme2
scheme1

Školní karta je plastová karta, která poskytuje studentovi neomezený přístup do areálu.

Abychom se dostali do vzdělávací instituce, je zpravidla nutné předat průkaz strážníkovi nebo jej magnetickým proužkem přejet přes čtečku. Netrvá to mnoho času a přístup na území je možný doslova za sekundu po identifikaci.

Školní plastové karty
Školní plastové karty

Při tisku studentských průkazů se na ně vztahuje tato personalizace: tištěné číslování, QR kód, čárový kód se šifrovaným odkazem na web vzdělávací instituce.

Výroba karet pro školáky také zahrnuje umístění fotografie, aby nikdo jiný nemohl použít průkaz někoho jiného. Kromě toho často obsahují jméno studenta, třídu, jméno a kontakty na vzdělávací instituci, logo vzdělávací instituce, celé jméno třídního učitele.

Pro tisk školních karet volí ne jasný design, aby byla jasně viditelná fotografie majitele průkazu. Tiskneme školní karty na vysoce kvalitním ofsetovém tiskovém stroji HP Indigo 7900, což nám umožňuje zajistit jejich vysokou kvalitu, nezapomenutelnost, jasnost a jedinečnost.

Školní plastové karty
Školní plastové karty

Pro studentské karty je k dispozici personalizace v podobě magnetického proužku. Jeho kódování provádíme sami podle specifikací zákazníka. Chcete-li získat přístup do budovy, přejeďte kartu magnetického proužku přes hlavu čtečky. Tato operace trvá sekundu, aby se zajistilo, že před turniketem nebudou žádné fronty.

Plastové vstupenky do školy a dalších vzdělávacích institucí jsou odolné a odolné proti opotřebení, data na nich vytištěná se časem nevymažou, protože jsou spolehlivě chráněna silnou vrstvou laminátu z PVC. Jsou také chráněny před vnějšími mechanickými vlivy a UV paprsky.

Školní plastové karty
Školní plastové karty

Výroba karet pro školy v naší výrobě probíhá pomocí vysoce kvalitního ofsetového tisku, což dává přesný zásah do rozložení, jasné syté barvy a jasný obraz. Školní karty si můžete objednat jednoduše tak, že nás kontaktujete telefonicky nebo zanecháte požadavek na webu. Výroba a výroba karet pro školáky provádíme za 48 hodin.