Plastové vizitky

Plastové karty pro expresní platby jsou užitečné, protože je v případě potřeby může použít kdokoli

Parametry plastových karet

Velikost85,6 x 53,98 x 0,76 mm (ŠxVxH) se zaoblenými rohy
Materiálplastový polyvinylchlorid (PVC)
Ochrana povrchuPVC laminát lesklý / matný, lesklý lak / matný
Technologie tiskuvysoce kvalitní ofsetový tisk

Velikost plastových karet

scheme2
scheme1

Vizitka je „tváří“ organizace nebo jednotlivce, která označuje jeho povolání a odráží důležité informace o něm. Zvláštní pozornost byla vždy věnována vzhledu vizitek, což znamená, že je nutné, aby byly trvanlivé. Poté se stalo důležitým vyrábět vizitky na plastu.

plastové vizitky
plastové vizitky

Plastové vizitky jsou odolné vůči vlivům prostředí, personalizace na nich je spolehlivě chráněna před oděrem silnou vrstvou PVC laminátu. Obsahují zpravidla jméno vlastníka a jeho kontakty. Pokud vizitka patří organizaci, odráží název značky, název společnosti, její kontakty, krátký seznam poskytovaných služeb nebo prodaného zboží atd.

plastové vizitky

Vyrábíme a tiskneme vizitky na jakýkoli druh plastu: průhledný, barevný, pokovený. Návrh vizitek může být libovolný, naši specialisté pracují jak s hotovým rozvržením, tak jej sami vyvíjejí a vybírají barvy co nejblíže vaší knize značek.

Jako výzdobu a výzdobu vizitek lze použít selektivní lak, foliovou ražbu, ražbu a psaní embosovaných symbolů. Vizitky mohou být texturované, matné nebo lesklé, to vše je individuálně diskutováno při vytváření designového rozvržení.

Pro plastové vizitky je k dispozici následující personalizace: čárový kód, QR kód, tištěné číslování. Odkaz na web nebo skupinu na sociálních sítích lze zašifrovat pomocí čárového kódu nebo QR kódu.

Nevíte, kde si objednat tisk vizitek? Pak musíte kontaktovat důvěryhodnou organizaci, která vyrábí plastové vizitky a další karty. “ Vizitky vyrábíme rychle, levně a ve vysoké kvalitě již čtrnáct let. Na naší webové stránce se také můžete seznámit s dalšími námi vyráběnými výrobky.

plastové vizitky
plastové vizitky

Aby nedošlo k poškození vizitek během přepravy, doporučujeme našim zákazníkům, aby si objednali balení karet v PET sáčcích nebo držácích karet. Cena průhledných fóliových sáčků je nízká a výhody jsou značné. Chrání nejen karty před vnějším poškozením v podobě malých škrábanců a prasklin, ale také je chrání před prachem během skladování.

Výrobu vizitek si můžete objednat telefonicky nebo e-mailem. Pokud máte jakékoli dotazy, naši specialisté vám na ně rádi odpoví.