Zákaznické karty

Plastové karty pro expresní platby jsou užitečné, protože je v případě potřeby může použít kdokoli

Parametry plastových karet

Velikost85,6 x 53,98 x 0,76 mm (ŠxVxH) se zaoblenými rohy
Materiálplastový polyvinylchlorid (PVC)
Ochrana povrchuPVC laminát lesklý / matný, lesklý lak / matný
Technologie tiskuvysoce kvalitní ofsetový tisk

Velikost plastových karet

scheme2
scheme1
zákaznické karty

Dnes nejrozšířenějším typem plastových karet jsou slevové karty.

Slevové (slevové) karty jsou nástrojem věrnostního programu, který poskytuje klientovi slevu v obchodech nebo různých zařízeních za přísného dodržování pravidel jejich používání. Standardní pravidla pro používání slevových karet jsou obvykle následující:

  • slevové karty jsou majetkem organizátorů věrnostního programu;
  • doba, po kterou je slevová karta platná, je uvedena na povrchu karty nebo na oficiálních webových stránkách prodejny nebo instituce, která ji vydala;
  • v libovolném obchodě nebo jiné instituci zapojené do věrnostního programu si můžete koupit slevovou kartu nebo získat slevovou kartu zdarma. Chcete-li to provést, musíte vyplnit formulář, ve kterém je zadáno vaše celé jméno, datum narození, pohlaví, kontakty a požadovaný typ oznámení o akcích;
  • v případě odmítnutí vyplnění dotazníku klientem mu nebude vydána slevová karta a slevu lze odmítnout;
  • kupující v době vyplňování dotazníku souhlasí se zpracováním svých osobních údajů jakýmkoli způsobem povoleným zákonem;
  • ztracenou slevovou kartu nelze obnovit, poškozenou kartu je nutné po předložení klientem vyměnit;
  • změny v osobních údajích klienta musí být nahlášeny organizátorům věrnostního programu apod.
slevové karty
zákaznické karty

Nejčastěji jsou plastové slevové karty personalizovány magnetickým proužkem, čárovým kódem, podpisovým proužkem a tištěným číslováním, méně často – QR kódem, stíracím panelem. Návrh slevových karet může být libovolný. Mohou být vyrobeny z bílého, průhledného, ​​barevného, ​​zlatého, stříbrného a perleťového plastu. Slevové PVC karty pro VIP klienty lze personalizovat, jméno je obvykle vytištěno na kartě nebo je vytlačeno mechanicky pomocí embosování.

Automatické linky pro embosování plastových karet nám umožňují zpracovat až 60 tisíc karet denně, což činí termíny pro provedení pracovní výzvy. Na přání zákazníka lze plastové slevové karty chránit před paděláním a kopírováním pomocí UV tisku nebo hologramu. Pro bezpečné skladování se balení objednává ve formě průhledných plastových tašek nebo držitelů karet.

Cena slevových plastových karet závisí na oběhu, rozložení designu a požadované personalizaci. Máme nejkratší podmínky výroby slevových karet – od 48 hodin. Slevové plastové karty vyrábíme ve vlastní továrně v Rusku.

věrnostní karty

Hromadné plastové karty si můžete objednat hromadně jakýmkoli způsobem, který vám vyhovuje: zanecháním požadavku na našem webu nebo zavoláním. Je také možná například jednorázová objednávka plastových karet do obchodu.