Hotelové karty

Plastové karty pro expresní platby jsou užitečné, protože je v případě potřeby může použít kdokoli

Parametry plastových karet

Velikost85,6 x 53,98 x 0,76 mm (ŠxVxH) se zaoblenými rohy
Materiálplastový polyvinylchlorid (PVC)
Ochrana povrchuPVC laminát lesklý / matný, lesklý lak / matný
Technologie tiskuvysoce kvalitní ofsetový tisk

Velikost plastových karet

scheme2
scheme1
hotelové karty

Standardní plastové karty jsou nyní široce používány v hotelovém podnikání. Slouží jako klíčové karty pro pokoje, karty pro hosty, slevové karty pro restaurace v hotelech a hostincích, odznaky zaměstnanců, jejich přístupové karty a pasy.

Klíčová karta je plastová karta, která majiteli poskytuje rychlý přístup do areálu nebo na požadované území přečtením personalizační karty pomocí speciálního zařízení.

Díky klíčové kartě je registrace vašich klientů v systému rychlá a pohodlná, usnadňuje jim vstup do osobních pokojů a rekreačních oblastí hotelu, poskytuje přístup k energetickým zdrojům nebo k minibaru. V hotelnictví obvykle objednávají tisk karet s magnetickým klíčem, protože informace jsou z nich čteny ve zlomku sekundy. Data zakódovaná na magnetickém proužku jsou spolehlivě chráněna a skryta před zvědavýma očima. Klíčové karty mohou také sloužit jako klíče od skříněk pro uložení osobních věcí, pokud jsou poskytovány v hotelu.

hotelové karty
hotelové karty

Magnetické pruhy jsou dvou typů – vysoce ercetivní (HiCo) nebo nízkoercetivní (LoCo). Navenek se liší barvou, HiCo černá, LoCo hnědá. Volba přímo závisí na vašich cílech, například LoCo je levnější, zatímco jsou méně odolné a spolehlivé. Jsou ideální pro slevové a bonusové karty. HiCo je vhodný pro časté použití v hotelech a hotelech. Všechna data na magnetických pásech se zaznamenávají na jednu ze tří stop, u hotelů je druhá stopa kódována.

Kromě klíčové karty je hostovi vydána magnetická karta pro hosty, která opravňuje k získání slevy:

  • pro následné ubytování;
  • na pozici z jídelního lístku v hotelových restauracích;
  • pro akce v restauracích v hotelu.
hotelové karty
hotelové karty

Může mít různý status, například klasika se vydává při první návštěvě hotelu, umožňuje využít slevu již v den příjezdu. Premium – když úspory dosáhnou od 50 do 100 tisíc rublů. Umožňují další privilegia: check-out později než obvykle, 10 nebo dokonce 15% sleva na ubytování, speciální podmínky pro pořádání banketů. Když výše úspor dosáhne více než 200 tisíc rublů, stav se automaticky změní na VIP.

VIP karta pro hosty předpokládá bezplatný upgrade vybrané kategorie pokojů, možnost předčasného check-inu a pozdního check-outu, 15% slevu v restauraci a kompliment od zařízení. Lepší je objednat návrhové rozložení na základě konkrétních úkolů, kterým zaměstnanci čelí. Můžeme tedy vyrobit prémiové a VIP přístupové klíčové karty z černého, ​​zlatého, stříbrného a perleťového plastu, které budou vypadat stylově a nákladně. Klasické karty mohou být vyrobeny z barevného nebo průhledného plastu. Na kartě hosta je uvedeno číslo, název hotelu nebo hotelu a jeho kontakty.

hotelové karty
hotelové karty

Pravidelní zákazníci dostávají poměrně často slevovou kartu do hotelové restaurace, která majitelům zaručuje slevu na položky z jídelního lístku a vinné nápoje. Jsou na ně umístěny čárový kód, magnetický proužek, podpisový proužek a vytištěné číslování. Slevová karta restaurace může obsahovat informace o instituci, výši slevy.

Plastové karty slouží také jako průkazy pro zaměstnance hotelů. Nejčastěji jsou označeny jménem, ​​fotografií a pozicí zaměstnance. Role personalizace hraje magnetický proužek, který návštěvník provede čtenářem a získá přístup na území.

Každý zaměstnanec musí mít odznak pro pohodlí návštěvníků. Odznaky hotelového personálu z plastu mohou obsahovat název a titul pozice zaměstnance. Jsou trvanlivé a poměrně odolné vůči faktorům prostředí, takže budou nejlepší ze všech možných možností.

hotelové karty