Klubové plastové karty

Plastové karty pro expresní platby jsou užitečné, protože je v případě potřeby může použít kdokoli

Parametry plastových karet

Velikost85,6 x 53,98 x 0,76 mm (ŠxVxH) se zaoblenými rohy
Materiálplastový polyvinylchlorid (PVC)
Ochrana povrchuPVC laminát lesklý / matný, lesklý lak / matný
Technologie tiskuvysoce kvalitní ofsetový tisk

Velikost plastových karet

scheme2
scheme1
klubové plastové karty

Plastová klubová karta je karta, která se vydává stálým zákazníkům elitních klubů, restaurací, barů, fitness center atd.

Jedinečný a nezapomenutelný design klubové karty a její informační obsah jsou dva hlavní požadavky. Zákazníci si mohou koupit klubovou kartu nebo ji získat zdarma, v závislosti na interních zásadách instituce.

Držitelé klubových karet mají nárok na některá privilegia: zvýšené slevy, další slevy, bezplatné služby atd.

Při výrobě klubových karet se obvykle používají osobní údaje: jméno majitele, číslo karty, doba platnosti atd. Pro klubové karty je k dispozici následující personalizace: magnetický proužek, čárový kód, QR kód, tištěné číslování, ražba.

Ražba je mechanické vytlačování potřebných informací na plastovou kartu pomocí speciálního lisu. Takové karty je prakticky nemožné padělat, protože ne každý podnik si může dovolit koupit takový lis.

klubové plastové karty
klubové plastové karty

K výrobě klubových karet v krátkém čase a zároveň k tomu, aby bylo vše možné efektivně, je zapotřebí špičkové vybavení. Při výrobě a tisku klubových karet je důležité nepřetěžovat je ozdobnými prvky. Jako ozdoba jsou klubové karty vyraženy stříbrem nebo zlatem, přičemž při vyražení jsou vytlačeny psací prvky. Pokud je to nutné, lze na klubovou kartu aplikovat stírací panel.

Výroba klubových plastových karet musí nutně zajišťovat ochranu proti padělání. Chraňte kartu před paděláním a kopírováním pomocí UV značky, hologramu, mikropísma.

UV tisk zahrnuje použití vzoru nebo designu se speciálními UV barvami, které jsou viditelné pouze při kontaktu s UV paprskem. V naší výrobě se UV tisk provádí červeně, zatímco ve všech ostatních, modře.

Hologram je druh štítku, který se nalepuje na plastovou kartu jako ochrana proti padělání. Hologram obsahuje trojrozměrný barevný obraz, třpytící se v různých barvách.

klubové plastové karty
klubové plastové karty

Mikro písmo je dalším způsobem, jak chránit klubové karty před kopírováním a paděláním. Vypadá to jako plná čára, ale ve skutečnosti je to velmi malý text, který lze číst pouze pomocí zvětšovacích zařízení. Mikropísmo nelze v řemeslných podmínkách padělat.

Klubové karty si vyrábíme a tiskneme sami, aniž bychom spolupracovali se zprostředkovateli. Každá karta je ručně zkontrolována oddělením QC dvakrát. To zcela vylučuje možnost obdržení vadné karty.

klubové plastové karty

Náklady na klubové karty vypočítávají naši manažeři na základě řady kritérií: oběh, požadovaná personalizace, dostupnost designového rozvržení. Máme záruku nejlepší ceny za klubové karty a další produkty. Všechny podrobnosti lze vyjasnit s našimi odborníky.