Slevové karty

Plastové karty pro expresní platby jsou užitečné, protože je v případě potřeby může použít kdokoli

Parametry plastových karet

Velikost85,6 x 53,98 x 0,76 mm (ŠxVxH) se zaoblenými rohy
Materiálplastový polyvinylchlorid (PVC)
Ochrana povrchuPVC laminát lesklý / matný, lesklý lak / matný
Technologie tiskuvysoce kvalitní ofsetový tisk

Velikost plastových karet

scheme2
scheme1
slevové karty

Slevová plastová karta je hlavním nástrojem věrnostního programu. Zaručuje zákazníkovi právo na použití pevné slevy při nákupu. Chcete-li získat slevu, stačí zákazníkovi předložit slevovou kartu pokladníkovi. Ten zase naskenuje čárový kód nebo přejde magnetickým proužkem přes čtečku a v systému se automaticky vytvoří sleva.

Slevové karty jsou majetkem společnosti, která věrnostní program organizuje. Má konkrétní termín, který je obvykle uveden na přední nebo zadní straně karty. Po uplynutí doby nebude sleva na takové kartě vypočítána. Slevová karta se obvykle vydává klientovi s vyplněným formulářem žádosti. Při nákupu však mohou vydávat i obecně. Vyplněním dotazníku kupující souhlasí se zpracováním svých osobních údajů organizátorem.

hotelové karty
slevové karty

Kromě čárového kódu a magnetického proužku se na ně při výrobě slevových karet aplikují: proužek pro podpis, QR kód a tištěné číslování. Stírací panel se jako personalizace používá jen zřídka. Vypadá to jako ochranná vrstva, pod kterou se spolehlivě skryjí důležité informace. V případě slevových karet je to úroveň slevy nebo kód, který poskytuje právo tuto slevu použít jednou.

Můžete si sami navrhnout návrh slevových karet nebo si objednat vývoj u našich specialistů. Vždy k dispozici pro tisk slevových karet: bílý, průhledný, zlatý, stříbrný, perleťový a barevný plast. Slevové karty lze přizpůsobit. U VIP klientů je možné jméno na kartě mechanicky vytlačit pomocí embosování. Takové karty vypadají reprezentativně a nákladně. Plně automatizovaná výroba nám umožňuje zpracovat až 60 tisíc karet denně. To znamená, že výroba objednávky probíhá co nejrychleji (od 48 hodin) při zachování vysoké kvality plastových karet.

věrnostní karty
slevové karty

Скидочные карты ювелирных или меховых магазинов важно защитить от копирования и подделки. С этой целью на пластиковые карты можно нанести голограмму или УФ-защиту от подделки. А для того, чтобы они не пострадали при транспортировке и не покрылись пылью при хранении, закажите упаковку скидочных карт в ПЭТ-пакеты или картхолдеры. Они придадут эффект новизны, даже если карты долгое время будут храниться на складе.

Náklady na slevové karty závisí na několika faktorech: oběh, uspořádání designu, požadovaná personalizace a naléhavost objednávky. Slevové karty si můžete objednat ve velkoobchodě RPK Země karet. Vždy ale existuje možnost objednání i v malém množství. Zavolejte nám telefonicky nebo napište na e-mail a naši manažeři vám zodpoví všechny vaše dotazy a vypočítají předběžné náklady na objednávku.

zákaznické karty