Plastové karty pro kavárny a restaurace

Plastové karty pro expresní platby jsou užitečné, protože je v případě potřeby může použít kdokoli

Parametry plastových karet

Velikost85,6 x 53,98 x 0,76 mm (ŠxVxH) se zaoblenými rohy
Materiálplastový polyvinylchlorid (PVC)
Ochrana povrchuPVC laminát lesklý / matný, lesklý lak / matný
Technologie tiskuvysoce kvalitní ofsetový tisk

Velikost plastových karet

scheme2
scheme1

Plastové karty jsou široce používány ve veřejném stravování. Fungují jako zaměstnanecké odznaky, přístupové klíče, slevové a bonusové karty, dárkové poukázky.

plastové karty pro kavárny a restaurace

Plastové odznaky pro zaměstnance restaurací nebo kaváren budou skvělým doplňkem firemní identity instituce. Klienty vždy přitahuje kultivovaný, kompetentní a dobře vychovaný zaměstnanec s osobním odznakem. Na odznak se zpravidla používá značka a název instituce, pozice a celé jméno zaměstnance. Některá zařízení dávají přednost umístění fotografie na odznak zaměstnance, aby nedošlo k zneužití a zneužití uniformy někoho jiného ze strany zaměstnanců.

Čím rychleji pracují číšníci, tím vyšší je rychlost zákaznických služeb a tím lepší jsou recenze restaurací. Aby byla práce co nejrychlejší a nejpohodlnější, používají zaměstnanci karty s magnetickým proužkem. Umožňují vám provádět transakce během několika zlomků sekund.

plastové karty pro kavárny a restaurace
plastové karty pro kavárny a restaurace

Magnetické proužky se liší barvou a intenzitou proudu potřebného k jejich kódování. LoCo je tedy hnědé pruhy s nízkým EAC. HiCo je vysoce výkonný černý pruh. Pro přístupové karty veřejného stravování se nejlépe hodí magnetické proužky HiCo, protože jsou méně náchylné k demagnetizaci. Kromě magnetického proužku lze na karty zaměstnanců restaurací a kaváren aplikovat čárový kód, QR kód, hologram, tištěné číslování, na přání zákazníka lze provést embosování a typizaci fólie.

Slevové karty restaurací a kaváren také obsahují magnetické pruhy, méně často – čárový kód. Mohou být buď s pevnou slevou, nebo s kumulativní. Nejčastěji se na karty hostů restaurace nebo kavárny aplikuje název instituce, logo a její kontakty, výše slevy se může promítnout. Návrh slevových karet pro restaurace nebo kavárny může být naprosto libovolný.

plastové karty pro kavárny a restaurace
plastové karty pro kavárny a restaurace

Dárkové poukazy na restaurace ve formátu standardních plastových karet vypadají skvěle. Prezentovatelný vzhled, trvanlivost a spolehlivost použitých dat jsou v mnoha ohledech lepší než u různých papírových protějšků. Dárkové karty pro restaurace lze vyrobit na barevném, černém, průhledném, stříbrném nebo zlatém plastu. Váš let představivosti zde není omezen.

V naší společnosti si můžete objednat designové rozvržení dárkových karet do restaurace nebo si je sami vytvořit. Je také možné zabalit do PET sáčků nebo držitelů karet, aby karty a jejich majitelé přidali pevnost a důležitost. Pokud je host čestný a jeho úkolem je udělat kartu co nejluxusnější a nejosobnější, pak bude stačit embosování. Mechanické vytlačování názvu bude vypadat velkolepě a stylově. Host bude moci zanechat takový certifikát jako suvenýr s nejpříjemnějšími dojmy o instituci.

plastové karty pro kavárny a restaurace
plastové karty pro kavárny a restaurace

Kromě slevových karet jsou oblíbené bonusové karty restaurací nebo kaváren. Umožní vám nashromáždit určitý počet bonusů a poté je vyměnit za slevu nebo například za určitý pokrm z nabídky. Obvykle jsou také označeny čárovým kódem nebo magnetickým proužkem.