Plastové karty s magnetickým proužkem

Plastové karty pro expresní platby jsou užitečné, protože je v případě potřeby může použít kdokoli

Parametry plastových karet

Velikost85,6 x 53,98 x 0,76 mm (ŠxVxH) se zaoblenými rohy
Materiálplastový polyvinylchlorid (PVC)
Ochrana povrchuPVC laminát lesklý / matný, lesklý lak / matný
Technologie tiskuvysoce kvalitní ofsetový tisk

Velikost plastových karet

scheme2
scheme1

Magnetické plastové karty nebo jinými slovy karty s magnetickým proužkem fungují jako slevové, bonusové, slevové karty i jako platební karty, identifikační a komunikační karty.

plastové karty s magnetickým proužkem

Magnetický proužek na kartě může ukládat malé množství informací. Pro tisk magnetických karet se používají dva typy pruhů: HiCo – vysoce eretivní a LoCo – nízkoeretické. Liší se aktuální silou potřebnou k jejich kódování. Externě je poznáte podle barvy: LoCo je hnědá a HiCo je černá. Pásy s nízkým EAC jsou mnohem levnější, ale zároveň slouží majitelům kratší dobu. Jsou ideální pro karty, které se používají jen zřídka.

A pro každodenní použití je lepší objednat si karty s magnetickým proužkem HiCo. Najdou své uplatnění v přístupových systémech v podniku. Magnetické přístupové karty čte speciální čtečka. Stačí je přejet přes magnetickou hlavu čtečky a můžete projít turniketem nebo odepsat bonusy.

Záznam magnetických karet se v naší výrobě provádí automaticky. Speciální kodér dokáže zaznamenat informace na 40 tisíc stránek denně. Představte si, jak rychle naši specialisté vyrábějí karty s magnetickým pruhem.

plastové karty s magnetickým proužkem
plastové karty s magnetickým proužkem

Naléhavé objednávky jsou provedeny do 48 hodin a jsou okamžitě doručeny zákazníkovi se sídlem v Rusku a zemích SNS, osobně ručně kurýrem. Pokud karty naléhavě potřebujete, informujte o tom našeho manažera.

Cena magnetických karet přímo závisí na oběhu, typu zvoleného proužku a provedení. Svůj návrh rozvržení můžete poskytnout nebo objednat jeho vývoj u našich specialistů. Poskytujeme také záruku nejlepší ceny. Protože my sami provádíme výrobu ve všech fázích, můžeme nezávisle stanovit cenu našich výrobků. Pokud zadáte objednávku právě teď, bude k vám přidružen osobní manažer. Bude vás doprovázet ve všech fázích objednávky.

plastové karty s magnetickým proužkem