Přístupové karty

Plastové karty pro expresní platby jsou užitečné, protože je v případě potřeby může použít kdokoli

Parametry plastových karet

Velikost85,6 x 53,98 x 0,76 mm (ŠxVxH) se zaoblenými rohy
Materiálplastový polyvinylchlorid (PVC)
Ochrana povrchuPVC laminát lesklý / matný, lesklý lak / matný
Technologie tiskuvysoce kvalitní ofsetový tisk

Velikost plastových karet

scheme2
scheme1
plastové vizitky

Už dávno jsou papírové průkazy v podnicích. Byli krátkodobí a rychle se zhoršovali. Postupem času byly nahrazeny takzvanými „krustami“, ale nelišily se v trvanlivosti. Pak začali tisknout průkazy na plastové karty. Jsou odolnější proti opotřebení a odolnější než jejich předchůdci. Nabízejí také ochranu proti kopírování a padělání.

Výroba průkazů na plastu předpokládá přítomnost grafické personalizace: magnetický proužek, čárový kód, tištěné číslování nebo fotografie majitele. Méně často je na něm umístěn – QR kód.

Čárový kód na plastovém lístku se vytiskne, pokud je u vchodu do budovy nainstalován bezpečnostní sloupek. Ochranka načte čtečkou čárový kód nebo QR kód a nechá zaměstnance projít. Systém automaticky zobrazuje čas příjezdu do práce. Při opuštění budovy platí stejný postup.

přístupové karty
přístupové karty

Magnetické průchody zajišťují přítomnost čtečky u dveří nebo turniketu u vchodu. Majitel přejede magnetický proužek přes čtečku a bez překážek přejde do budovy. Výroba magnetických průchodů je v naší výrobě možná v nejkratším možném čase – od 48 hodin. Vyberete požadovaný typ pásu – HiCo nebo LoCo a také poskytnete designové rozvržení pro tisk. Pokud nemáte rozvržení, pak ho naši specialisté mohou vyvinout samostatně. A ihned po dohodě s vámi zašlou průkazy pro tisk na plastové karty.

Kromě magnetických provádíme výrobu elektronických plastových průchodek. Do karet jsme vložili originální čipy od výrobců. Pro vstup do areálu s elektronickým průkazem stačí jej připojit ke čtečce. Čipy také zaznamenávají a kódují naši specialisté podle specifikací zákazníka.

Všechny typy plastových průchodek jsou vyráběny v naší vlastní továrně v Rusku. Nepracujeme prostřednictvím zprostředkovatelů, proto sami kontrolujeme všechny fáze od vývoje dispozice až po dodání klienta.

přístupové karty

Chcete-li objednat průkazy z plastu, zavolejte nám telefonicky nebo napište na e-mail.